Document Actions
logo museo napolibeniculturali
immagine
Shek XIV - XVII përfaqësohet nga Ikona “ Shën Maria me Krishtin”, e realizuar nga piktorë anonim nën influencën e shkollës së Kretës.
Kliko këtu për të zmadhuar imazhin

Informacion i mëtejshëm
Bibliografia:

« Dhjetor 2017 »
Di Mo Ma En Fr Sh
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri